Boğaziçi Nakliyat olarak evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde göstermiş olduğumuz özen ve titizliği asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinizde de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Asansörlü olarak taşınması gereken eşyalarınızı şehir içinde veya şehirler arası olarak gerektiği şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınacağı yere ücretsiz ekspertiz elemanımızı yollayarak gerekli olan ekip ve ekipmanın tespitini yaptıktan sonra asansör kurulumu için gerekli alan olup olmadığı açısı ve kullanım şeklini belirliyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu bütün yenilikleri sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Firmamız düzenli olarak asansörlü taşımacılık hizmetini sizlere sunabilmektedir. İhtiyaç halinde kullanılan bu sistemden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip taşınma talebinde bulunmak olacaktır.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nedir

Evinizi, ofisinizi veya herhangi bir mekanı taşımak oldukça zahmetli ve uğraşlı bir iştir. Bu işlem gerçekleşirken eşyalarınızın sökülüp takılması gerekebilir. Bu işlemler yapılırken eşyalarınız doğal olarak hasar da görebilir. Asansörlü evden eve nakliyat eşyalarınızda oluşabilecek hasarı en az seviyeye indirmek için, eşyalarınızı bina dışından hiçbir yere çarpmadan vinç sistemli bir seyyar asansör ile taşıma yöntemidir.

Asansörlü Evden Eve Taşımanın Avantajları

Taşınmak çok zorlu bir işlem olduğu için zorunda kalmadıkça hiç kimsenin tercih etmediği bir durumdur. Oldukça zahmetli ve yorucu olan bu işlemi asansörlü evden eve taşımacılık ile çok kolay hızlı ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık apartman dışından yapılır. Viç sistemli bir asansör ile eşyalarınız çok hızlı bir şekilde nakledilir. Bu şekilde süreden tasarruf eder ve çok hızlı bir şekilde evinizi taşınırsınız. Üstelik kaçınca katta olursanız olun taşıma süresi asla uzamaz.

Evden eve taşımacılık süresinde eşyalarınız ister istemez küçüklü büyüklü hasarlar görebilir. Fakat asansörlü evden eve nakliyat ile bu tür kötü sürprizlere karşılaşma olasılığınız oldukça düşüktür. Taşıma işlemi daracık apartman boşluğunda insan gücü ile yapılmadığı için eşyalarınız fazla hasarda görmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *