İstanbul Evden Eve Nakliyat Nedir

Evden eve nakliyat ev ya da iş yerlerinizin taşınma sürecinde gerekli ön çalışma ve planlamanın yapılarak eşyalarınızın demonte işleminden tutun da yeni adresinizde alana kurulumunun yapılmasına kadar geçen profesyonel sürecin ismidir.

Yeni bir ev aldınız ya da kiralık bir eve çıkacaksınız, seçenekleri araştırdınız, bölgeyi beğendiniz ve yaşayacağınız eve karar verdiniz. Bu zorlu süreçten sonra sizi bekleyen diğer bir en zorlu süreç de eşyalarınızın taşınması ve yeni evinize yerleştirilmesidir.  Tabii bu işlemi sadece evler için değil ofis ortamınız için de yapabilirsiniz. Yeni ofisinize taşınmak oldukça meşakkatli bir süreç olacaktır. Tam da bu aşamada bir evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç duyacaksınız.İstanbul Evden eve nakliyat hizmetinin içerikleri, kapsamı ve maliyetleri Türkiye’nin her iline ve taşınacak eşyalarınızın büyüklüğüne, yeniliğine göre değişecektir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Süreçleri

Öncelikle Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’da evden eve nakliyat firmalarının sayısı oldukça fazladır. Önemli olan doğru ve güvenilir firmayı bularak, eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile ve sigortalı şekilde taşıtabilmenizdir.  Boğaziçi Nakliyat Dededen toruna kadar geçen sektör birikimi ile eşyalarınızı sigortalı şekilde taşır ve size en iyi fiyatı garanti eder. Peki İstanbul  evden eve nakliyat süreçleri nasıl işler? Gelin birlikte detaylarına bakalım.

En İyi Fiyat Garantili ve En Güvenilir İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmasını Bulmak

Elbette ki evden eve nakliye işleminize başlamanın ilk adımı uygun firmayı bulup onlarla sağlıklı iletişime geçebilmektir. Bunun için ilk yapacağınız şey internet ortamında İstanbul evden eve nakliyat firmaları araması yapmak ve yine bulduğunuz İstanbul evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifi almaktır. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, eşyalarınızın yaşı ve boyutlarını ayrıca ne kadar az ya da fazla eşyanız olduğunu İstanbul evden eve nakliyat firması ile tam olarak paylaşmak ve beklentilerinizi detaylı şekilde firmaya aktarmaktır. Bizim tavsiyemiz eğer ücretsiz keşif için firmayı evinize ya da ofisinize çağırmadıysanız mutlaka eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek anlaşmak istediğiniz İstanbul evden eve nakliyat firması sorumluları ile paylaşmanızdır. Boğaziçi Nakliyat olarak isterseniz ücretsiz keşif için adresinize gelebilir ve size en doğru fiyatı verebiliriz. Eğer ücretsiz keşif için zamanınız yoksa Whatsapp ya da e-mail aracılığı ile eşyalarınızın fotoğraflarını da bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bu adıma dikkat etmenizi önermemizin sebebi işlem sonrasında herhangi bir ek maliyetle karşı karşıya kalmamanız içindir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat için Konumunuzu ve Eşyanın Gideceği Konumu İletmek

Eşyalarınızın taşınacağı mesafe maliyet açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın alınacağı adresi ve götürüleceği adresi tam olarak firmaya iletmelisiniz. Bunun yanında eşyaların alınacağı mekan ile taşınacağı adresteki mekanın özellikleri, yani asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, nakliye aracı bina kapısına sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafe daha taşınması mı gerekiyor. Bu özelliklerin tümü fiyatı etkileyen faktörlerdir. Ayrıca Demonte ve montaj işlemi istiyor musunuz? Eşyalarınızın sigortalı taşınmasını mı yoksa sigortasız taşınmasını mı tercih ediyorsunuz. Eşyalarınız sıfır mı yoksa eski mi? İşte tüm bu özellikleri de mutlaka firmamıza iletmelisiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat İçin Eşyaların Adresten Alınması

Profesyonel taşıma ekibimiz size taahhüt edilen saatte adresinize gelerek tüm büyük eşyalarınızın demonte işlemini tamamlayıp, eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini engelleyecek silikonlu kaplama malzemeleri ile eşyalarınızı paketleyecek ve nakliye aracına yükleyecektir. Bu aşamada sizler de giysileriniz, mutfak malzemeleriniz gibi özel eşyalarınızı önceden kolilenmiş şekilde hazır bulundurmalısınız ve kırılması muhtemel eşyaları özellikle taşıma ekibine belirtmelisiniz. Boğaziçi Nakliyat ekibi bu aşamada eşyalarınızı özenle paketleyecek ve nakliye aracına yükleyecektir. Maksimum özenle ve en uygun fiyat garantisi ile İstanbul evden eve nakliyat ihtiyacınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması Boğaziçi Nakliyat’ın Eşyalarınızı Adrese Teslim Etme Süreci

 

Özenle paketlenmiş ve araca yüklenmiş eşyalarınız belirttiğiniz adresinize zamanında teslim edilir. Alanında uzman taşıma kadrosu ile eşyalarınız yerleştirilir ve montaj işlemi yapılması gereken eşyalar montajlanır. Yerleştirme esnasında eşyaların durumu kontrol edilir ve herhangi bir zarar olup olmadığına bakılır. Boğaziçi Nakliyat işlemlerinde maksimum özeni göstermektedir ancak en ufak bir hasar söz konusu olması durumunda maddi olarak zararınız anında karşılanır. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında yüzde 100 güven ve en uygun fiyat ile eşya taşıtabileceğiniz tek adres Boğaziçi Nakliyat’tır.

Tüm bunların yanında eğer asansörlü evden eve nakliyat hizmeti istiyorsanız bunu ayrıca belirtmelisiniz. Firmamız tarafından İstanbul evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat ve ayrıca eşya depolama hizmetleri de verilmektedir. Eğer eşyalarınızı depolatmak isterseniz bunun için bizden ayrıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Siz de İstanbul  evden eve nakliyat firması arıyorsanız ve en güvenilir nakliye firmasını en uygun fiyata bulmak istiyorsanız mutlaka bizden teklif alın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *